Jaworzno: wkrótce nowe autobusy elektryczne
Od września do końca listopada 2017 r. do Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Jaworznie ma trafić 16 nowych autobusów elektrycznych. Wcześniej, w marcu 2017 r., powinno pojawić się tam sześć nowych autobusów elektrycznych z wymiennymi bateriami. To jedne z największych w ostatnim czasie zamówień elektrycznego taboru autobusowego w Polsce.