Jaworzno: z Tauronem świętowali 120 lat energetyki w mieście
Barwny spektakl multimedialny na rynku w Jaworznie i w Parku Zielona w sobotę po zmroku zwieńczył jubileusz 120-lat energetyki w mieście. Ze sceny przy rynku, na której od piątkowego wieczora świętowano z Tauronem, pozdrowił jaworznian wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski, który gościł na święcie wraz z szefem grupy energetycznej Filipem Grzegorczykiem. Po wielkim nocnym