Awaria w bloku 910 MW w Jaworznie
W nowym bloku energetycznym o mocy 910 MW w Elektrowni Jaworzno III w ostatniej fazie testów doszło do awarii - uszkodzenia jednego z elementów kotła - poinformował w czwartek Tauron. W efekcie planowane na 15 lutego oddanie do eksploatacji będzie opóźnione. Jak w czwartek podała firma Rafako, którego spółka zależna E003B7 buduje blok, "podczas ostatniej fazy testów Bloku nastąpił