NFOŚiGW: dotacje dla firm na obniżenie zużycia energii
Na małe i średnie firmy, które chcą inwestować w nowe technologie i urządzenia obniżające zużycie energii, czeka 60 mln zł dotacji - poinformował w poniedziałek (11 sierpnia) Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).W poniedziałek Fundusz podpisał umowy z czterema bankami: Bankiem Ochrony Środowiska, BNP Paribas, IDEA Bank oraz Bankiem Polskiej