Transport: ponad 2 mld zł na bezemisyjne autobusy dla polskich miast
Ponad 2 mld zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Funduszu Niskoemisyjnego Transportu trafi na zakup ok. tysiąca innowacyjnych, bezemisyjnych autobusów - poinformował PAP NFOŚiGW. Umowa w tej sprawie ma zostać podpisana w piątek przez NFOŚiGW i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Narodowy Fundusz Ochrony