Lepsze powietrze już za niecałe dwa lata
Pierwszą skokową poprawę jakości powietrza będzie można już zauważyć za niecałe dwa lata, po sezonie grzewczym 2020/2021 - ocenił w rozmowie z PAP prezes NFOŚiGW Piotr Woźny. Dodał, że wtedy należałoby ponownie rozważyć zaostrzenie przepisów dot. alarmowania o smogu. - Problem smogu jest tak nabrzmiały i przez lata nierozwiązany, że każdy oczekuje od władzy publicznej