We wtorek dalsze rozmowy z Czechami ws. Turowa
- Od wtorku w Pradze będą kontynuowane polsko-czeskie rozmowy w sprawie kopalni w Turowie - przekazał resort klimatu i środowiska. Szef MKiŚ Michał Kurtyka podkreślił, że polska strona liczy na polubowne rozwiązanie tego sporu. Wtorkowe rozmowy to kontynuacja dialogu, jaki rozpoczął się z Czechami w połowie czerwca. Polska delegacja już po raz trzeci przyleci do stolicy Czech. W