Polski węgiel i polskie górnictwo mają przyszłość - padło w Bogdance
Polski węgiel i górnictwo mają przyszłość; nie musimy dziś mówić, że to gałąź gospodarki, która ma nieuchronnie zmierzać do końca - mówił w środę minister aktywów państwowych Jacek Sasin podczas uroczystości barbórkowych w lubelskiej Bogdance - Nie przyjmujemy do wiadomości, (...) że czas węgla minął, że musimy dziś w Europie całkowicie odejść od gospodarki