WUG: z innowacją bezpieczniej w górnictwie
Nadzór górniczy zamierza wyróżnić innowacyjne rozwiązania, wprowadzone w polskich zakładach wydobywczych dla poprawy bezpieczeństwa pracy. Latem rusza pierwsza edycja konkursu "Z innowacją bezpieczniej w górnictwie", który ma promować nowinki w tym zakresie.Do udziału w zaplanowanym na sierpień konkursie zaprosił prezes Wyższego Urzędu