Gowin: niebawem setki autobusów elektrycznych
W ciągu najbliższych dwóch, trzech lat w polskich miastach mogą pojawić się setki autobusów z napędem elektrycznym - zapowiedział wicepremier Jarosław Gowin podczas wizyty w zakładach spółki Ursus w Lublinie. Rząd niedawno ogłosił program elektromobilności. Jesteśmy przekonani, że w ciągu najbliższych dwóch, trzech lat na ulicach polskich miast mogą pojawić się setki