COP24: PGG i JSW oficjalnymi partnerami Konferencji
Jastrzębska Spółka Węglowa, w porozumieniu z Ministerstwem Środowiska, została oficjalnym partnerem Konferencji Klimatycznej Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (COP24). Wcześniej takie porozumienie podpisała już Polska Grupa Górnicza, która podczas szczytu zorganizuje panel dyskusyjny w Pawilonie Narodowym. Będą na nim omawiane m.in. nowoczesne metody zgazowania węgla.