Górnicza spółka zorganizowała cenną akcję
Blisko 40 osób zgłosiło się, by oddać krew w ramach akcji zorganizowanej przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń. Przed siedzibą czekał specjalny krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Najpierw ankieta, potem rejestracja, badania i kwalifikacja lekarska – a na końcu 10 minut na fotelu. Po wszystkim – słodka regeneracja, bo organizm oddając