Strefa Opinii dla klientów Taurona

1592813942 komputerpracownik

fot: Newseria

Wiele firm w ostatnich tygodniach przeszło przyspieszony kurs cyfryzacji i wdrożyło nowe rozwiązania IT. Wynika to z faktu, że pandemia i społeczna izolacja wymusiły na nich przeniesienie działalności do sieci

fot: Newseria

Grupa Tauron, dostarczająca prąd do ponad 5,5 mln odbiorców, głównie w południowej Polsce, uruchomiła w internecie platformę wymiany informacji z klientami pod nazwą Strefa Opinii. Wyniki umieszczonych tam ankiet mają pomóc w podniesieniu jakości świadczonych przez firmę usług.

Strefa Opinii to nowy moduł serwisu obsługowego Mój Tauron, z którego korzysta obecnie ok. 1,7 mln klientów spółki. Platforma sprawdziła się w okresie największych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, jako jedno z narzędzi zdalnego załatwiania spraw. Tauron chce rozwijać jej funkcjonalność, korzystając przy tym także z opinii klientów.

"Strefa Opinii pozwala nam na prowadzenie systematycznych i bardzo szerokich badań, które są punktem wyjścia do wprowadzania ulepszeń w obsłudze klienta oraz opracowania przydatnych produktów i usług" - powiedział prezes spółki Tauron Sprzedaż Rafał Soja, cytowany we wtorkowym komunikacie firmy.

Nowa metoda badawcza różni się od tych, z których dotychczas korzystał Tauron. Komunikacja w Strefie Opinii działa dwukierunkowo - klient nie tylko wypełnia ankietę, ale też otrzymuje informację zwrotną o tym, jak rozłożyły się głosy innych ankietowanych. Nowy moduł daje możliwość wypowiedzenia się wszystkim klientom, korzystającym z serwisu obsługowego.

Strefa Opinii zawiera kilka bloków tematycznych, gdzie zamieszczane są pytania do klientów. Główne zagadnienia badawcze skupiono w czterech kategoriach: dom, obsługa, energia i eko. Przy każdej ankiecie określony został końcowy termin, w którym można udzielać odpowiedzi. Strefę Opinii promuje hasło: "Twój głos ma moc! Usłyszymy. Ulepszymy".

Spółka zaprasza do aktywnego korzystania ze Strefy Opinii nie tylko dotychczasowych użytkowników serwisu, ale także zachęca do założenia konta w serwisie tych klientów, którzy dotąd tego nie zrobili. W serwisie można załatwić wszystkie sprawy związane z umową, np. wybrać nową ofertę, podać stan licznika, sprawdzić swoje rachunki czy zużycie energii oraz dokonać płatności. Serwis dostępny jest zarówno w wersji na komputer, jak i tablet oraz smartfon.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Jacek Korski: Pamiątka z przeszłości, czyli historia niezwykła pewnego kombajnu

W poniedziałek 15 czerwca miałem okazję obserwować pod ziemią w Kopalni Guido w Zabrzu otwarcie i penetrację na zasadach akcji ratowniczej wyrobiska, w którym przypuszczano, że znajduje się prototypowy kombajn ścianowy KDS-1. Na zasadach akcji ratowniczej, bo tak stanowią przepisy górnicze. Takie działanie miało kilka pozytywów - pisze Jacek Korski.

Gotowi na wielką metropolię?

Czescy samorządowcy nalegają na szybkie powołanie do życia metropolii, która połączyłaby Katowice z Ostrawą. Ogłosili to podczas dorocznego, XXXII Spotkania Biznesu Czech, Polski i Słowacji, które odbyło się w ub. tygodniu w ostrawskim magistracie.

Firmy z USA gotowe inwestować w Polsce w fabrykę paliwa do SMR i komponenty dla satelitów

Amerykańska spółka X-Energy deklaruje gotowość do zainwestowania w Polsce blisko 1 mld dolarów w ramach Zielonego Okręgu Przemysłowego Kaszubia. Z kolei Quantum Space rozważa produkcję w Polsce komponentów do satelitów oraz systemów służących ochronie i bezpieczeństwu infrastruktury satelitarnej w przestrzeni kosmicznej.

Na gliwickim lotnisku ma powstać nowa wieża kontroli lotów

Na gliwickim lotnisku ma powstać nowoczesna wieża kontroli lotów - wynika z informacji lokalnego samorządu. Dla wieży, która ma obsługiwać ruch lotniczy i stać się charakterystycznym elementem panoramy miasta, złożono już wniosek o pozwolenie na budowę.