Górnicza spółka podpisała list intencyjny z Wojskami Obrony Cyberprzestrzeni
Szkolenia, ćwiczenia praktyczne z obszarów cyberbezpieczeństwa i IT oraz wymiana doświadczeń i wiedzy eksperckiej – KGHM podpisał list intencyjny o współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej reprezentowanym przez Dowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Działania koordynować będzie wyspecjalizowany oddział miedziowej spółki, Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji