Start prywatyzacji chemicznej grupy
— W styczniu wyłonimy doradcę. Później uruchomimy procedurę prywatyzacyjną. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to w okolicach maja powinniśmy mieć oferty od inwestorów — powiedział Wiesław Skwarko, wiceprezes Nafty Polskiej.
Prywatyzacja mogłaby zakończyć się u schyłku 2009 r. Jeśli oferty nie będą satysfakcjonujące, NP nie sprzeda akcji - podał \"Puls Biznesu\".