Star i Orlen zamiast 10 marek?
Najpewniej, jeżeli spółka zdecydowałaby się na taki krok, byłyby to: Orlen - jako brand premium, i Star - jako brand ekonomiczny. Ewentualne ujednolicenie marek oznaczałoby zapewne konieczność głębokich zmian na ponad 1 tys. stacji i wielusetmilionowe koszty.