Shell zarobił na drogiej ropie
fot: ARC
Przedstawiciele Shella będą rozmawiali z JSW na temat wykorzystania przez spółkę technologii zgazowywania węgla
fot: ARC
W lipcu na giełdzie w Nowym Jorku za baryłkę ropy płacono rekordowe 147,27 USD (od tamtej pory cena zniżkowała o ponad 50 proc.). Dzięki temu Shell nie odczuł czasowych ograniczeń w produkcji w Nigerii (ataki rebeliantów) i Zatoce Meksykańskiej (przejście huraganów Gustaw i Ike) - napisal \"Puls Biznesu\".