Rozmowy w Budryku przełożone na piątek

Zapowiadane na dziś negocjacje zarządu i strony społecznej Jastrzębskiej Spółki Węglowej ze strajkującymi górnikami z kopalni Budryk zostały przełożone na jutro.

Rozmowy miały odbyć się dziś o godz. 14. w siedzibie spółki. Krótko po południu, biuro prasowe spółki poinformowało, jednak że do negocjacji dzisiaj nie dojdzie.

- Zarząd JSW SA został wezwany na spotkanie w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie – poinformowała Katarzyna Jabłońska-Bajer, rzecznik prasowy JSW SA.

Rozmowy będą kontunuowane jutro, 11 stycznia o godzinie 10. w siedzibie JSW SA w Jastrzębiu.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Pod tym względem Polska wypada lepiej niż Czechy, Węgry i Niemcy

Polska ma niski wskaźnik inwestycji brutto do PKB, ale pod względem inwestycji netto wypada bardzo dobrze - ocenił BNP Paribas. Z jego analizy wynika, że po uwzględnieniu amortyzacji Polska wypada lepiej niż inne państwa regionu, np. Czechy, Węgry i Niemcy.

Katowice Airport i Politechnika Krakowska łączą siły. W Pyrzowicach przetestują technologie LiDAR

Politechnika Krakowska rozpoczyna współpracę naukową i dydaktyczną z Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice. Partnerstwo ma wesprzeć rozwój, bezpieczeństwo i niezawodność infrastruktury lotniska w Pyrzowicach. Studenci uczelni zyskają natomiast możliwość odbywania praktyk i staży w jednym z najważniejszych portów lotniczych w Polsce.

Spółdzielnia energetyczna Węglokoksu stawia na rozwój

Spółdzielnia Energetyczna Węglokoks Energia SE 1 wkracza w kolejny etap rozwoju, konsekwentnie zwiększając skalę wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz rozszerzając grono odbiorców korzystających z zielonej energii produkowanej lokalnie.

Sklep PGG z nową funkcją. Odstąpienie od umowy online bez dodatkowych formalności

Polska Grupa Górnicza wprowadziła nowe rozwiązanie w swoim sklepie internetowym. Klienci mogą teraz odstąpić od umowy bezpośrednio z poziomu Profilu Klienta, bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy i wysyłania pism.