Prezes PGNiG apeluje do URE
Dodajmy, że każdy z tych czynników jest dla spółki kosztogenny. Urząd Regulacji Energetyki dostał od PGNiG nowy wniosek taryfowy w połowie sierpnia. Spółka liczyła, że nowe stawki zaczną obowiązywać od października. Dotąd jednak nie zostały zatwierdzone - napisał \"Puls Biznesu\".
— Prezes URE stoi na straży klientów indywidualnych. Powinien jednak też pamiętać o interesie przedsiębiorstwa, ważnego też dla konsumenta — podkreśla Michał Szubski.