Pożar w hiszpańskiej elektrowni atomowej
- Przedstawiciel elektrowni atomowej Vandellos II poinformował CSN(...), że dziś o godz. 8.49 w generatorze elektrycznym wybuchł pożar - podał hiszpański Urząd Bezpieczeństwa Nuklearnego (CSN).
- O godz. 10.30 pożar został całkowicie ugaszony\" - poinformowała CSN, dodając, że wszystkie systemy bezpieczeństwa w obiekcie działały prawidłowo, a obecnie elektrownia jest wyłączona i w stanie stabilnym.
CSN zapewnił, że pożar nie miał żadnego wpływu na pracowników ani środowisko.