Posłowie odwiedzą kopalnię Pniówek
Wyjazdowe posiedzenie odbędzie się w kopalni Pniówek w Pawłowicach, gdzie posłowie zapoznają się z aktualnym stanem prac nad utworzeniem grupy węglowo – koksowej i pozyskiwaniem koncesji na eksploatację węgla, stanem i perspektywami utylizacji metanu z pokładów węgla oraz problemami gmin górniczych.
Po zakończeniu spotkania posłowie zjadą na dół kopalni.