Porywacze supertankowca z Polakami na pokładzie zażądali okupu
Stacja przekazała oświadczenie lidera piratów, niejakiego Faraha Abd Dżameha, który zakomunikował, że negocjatorzy, omawiający sprawę okupu, są już \"na pokładzie tankowca i na lądzie (w Somalii)\".
Nie podał jednak szczegółów, w tym wysokości żądanej przez piratów sumy. Powiedział jedynie, iż okup miałby zostać przekazany na pokładzie tankowca.