Polskie LNG czeka na decyzję KE w sprawie dofinansowania budowy terminalu

 Spółka Polskie LNG, odpowiedzialna za budowę terminalu gazu skroplonego w Świnoujściu, spodziewa się pozytywnej odpowiedzi Komisji Europejskiej w sprawie dofinansowania tej inwestycji z funduszy unijnych w ciągu dwóch tygodni. Chodzi o kwotę 80 mln euro.

Rzeczniczka spółki Justyna Bracha-Rutkowska podkreśliła, że Polskie LNG jest w ciągłym kontakcie z KE. Wyjaśniła, że z kwoty 80 mln euro, o które ubiega się spółka, 55 mln euro miałoby trafić na część lądową terminalu, a 25 mln euro na morską.

- Terminal LNG jest realizowany zgodnie z harmonogramem. Teren jest przygotowany do budowy. We wrześniu zostanie on przekazany wykonawcy, który zbuduje terminal. Inwestycja ma zapewnione finansowanie, ponieważ oprócz środków unijnych będziemy mieć także wsparcie innych instytucji finansowych oraz banków komercyjnych. Listy intencyjne w tej sprawie podpisaliśmy już w marcu tego roku - podkreśliła rzeczniczka spółki Polskie LNG.

"Dziennik Gazeta Prawna" napisał w poniedziałek, że Bruksela nie chce wypłacić Polsce 80 milionów euro dotacji na gazoport. "Unijną pomoc zablokowali Niemcy. Ich zdaniem terminal będzie zagrażał środowisku" - czytamy.

Generalny dyrektor ochrony środowiska Michał Kiełsznia wziął udział w poniedziałek w Świnoujściu w eksperckim spotkaniu ze stroną niemiecką w sprawie budowy terminalu LNG. Rozmowy dotyczyły kwestii środowiskowych przy realizacji inwestycji i jej eksploatacji. Stronę niemiecką reprezentowali przedstawiciele Miejskiego Urzędu ds. Środowiska i Natury w Stralsundzie.

Kiełsznia powiedział, że spotkanie to miało charakter ekspercki. - Głównym jego celem była wymiana informacji dotyczących przede wszystkim kwestii środowiskowych i związanych z bezpieczeństwem planowanej inwestycji. Jestem zadowolony z przebiegu dzisiejszych rozmów - dodał generalny dyrektor ochrony środowiska.

Spółka Polskie LNG podpisała w połowie lipca umowę z wykonawcą terminalu do odbioru gazu skroplonego w Świnoujściu. Konsorcjum firm z Włoch, Kanady, Francji i Polski ma wybudować terminal za ok. 3 mld zł i oddać go do użytku do końca czerwca 2014 r.

Firma Polskie LNG wybrała pod koniec czerwca generalnego realizatora inwestycji. Postępowanie wygrało konsorcjum Saipem S.p.A. (Włochy) - Saipem SA (Francja) - Techint Compagnia Tecnica Internazionale S.p.A. (Włochy) - Snamprogetti Canada Inc. (Kanada) - PBG S.A. (Polska) - PBG Export Sp. z o.o. (Polska). Złożyło ono najkorzystniejszą ofertę, z najniższą ceną całkowitą brutto blisko 3 mld zł.

Rozpoczęcie budowy terminalu gazu skroplonego jest planowane we wrześniu. Zdolność przeładunkowa gazoportu w Świnoujściu ma wynosić 5 mld m sześc. gazu ziemnego rocznie, z możliwością zwiększenia do 7,5 mld m sześc. LNG rocznie.
 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Zwiedzili EC Szombierki. To była gratka dla miłośników historii techniki i architektury

20 czerwca Bytomianie mieli okazję zobaczyć z bliska, jak postępują prace związane z rewitalizacją Elektrociepłowni Szombierki. Podczas II Dni Otwartych zorganizowanych przez Grupę Arche uczestnicy zwiedzili jeden z najcenniejszych zabytków poprzemysłowych w regionie i poznali plany dotyczące jego przyszłego zagospodarowania.

Wyjątkowa wystawa w Bieruniu. Odkryj fascynujące tajemnice KWK Piast

Na rynku w Bieruniu stanęła plenerowa wystawa „Bieruńsko gruba. Moje miejsce na ziemi”. Ekspozycja, którą można oglądać od 20 czerwca, przedstawia historię KWK Piast oraz losy lokalnej społeczności związanej z zakładem. Prezentowane są na niej materiały archiwalne oraz fotografie autorstwa Tomasza Liboski.

Jacek Korski: Pamiątka z przeszłości, czyli historia niezwykła pewnego kombajnu

W poniedziałek 15 czerwca miałem okazję obserwować pod ziemią w Kopalni Guido w Zabrzu otwarcie i penetrację na zasadach akcji ratowniczej wyrobiska, w którym przypuszczano, że znajduje się prototypowy kombajn ścianowy KDS-1. Na zasadach akcji ratowniczej, bo tak stanowią przepisy górnicze. Takie działanie miało kilka pozytywów - pisze Jacek Korski.

Gotowi na wielką metropolię?

Czescy samorządowcy nalegają na szybkie powołanie do życia metropolii, która połączyłaby Katowice z Ostrawą. Ogłosili to podczas dorocznego, XXXII Spotkania Biznesu Czech, Polski i Słowacji, które odbyło się w ub. tygodniu w ostrawskim magistracie.