PGNiG złożyło wniosek o podwyżkę cen gazu do URE
- Będziemy chcieli ten wniosek rozpatrzyć jak najszybciej - powiedział PAP Kowalak.
Dyrektor nie podał żadnych szczegółów dotyczących wniosku, dodając, że PGNiG złożyło go we wtorek późnym popołudniem.