PGNiG szuka wiceprezesa
Rada postanowiła wszcząć postępowanie kwalifikacyjne na to stanowisko na posiedzeniu w dniu 2 grudnia 2008 roku.
Podczas spotkania ustalono termin składania ofert w postępowaniu kwalifikacyjnym do 6 stycznia 2009 roku.
Otwarcie zgłoszeń odbędzie się 7 stycznia 2009 roku w siedzibie zarządu spółki.