PGNiG porozmawia z Rosjanami
.
Wcześniej jednak PGNiG czekają rozmowy z Rosjanami na temat zabezpieczenie dostaw gazu do Polski od 2010 roku – w 2010 roku wygaśnie kontrakt ze spółką RosUkrEnergo. Negocjacje będą dotyczyć dostaw 2,5-3,5 mld m sześc. gazu ze Wschodu.