PGNiG nadal bez taryfy
Spółka zabiega o możliwość podwyższenia cen gazu. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że regulator wstrzyma się jeszcze z decyzją w tej sprawie. URE poinformował, że nie wyklucza wystąpienia do PGNiG z prośbą o uzupełnienie wniosku taryfowego. Byłaby to już trzecia taka prośba w tym postępowaniu taryfowym. Wczoraj PGNiG nie otrzymało jeszcze żadnego dokumentu w tej sprawie - napisał \"Puls Biznesu\".
— Rozumiemy, że regulator musi wnikliwie przeanalizować wniosek. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy cierpliwie na decyzję — mówi Joanna Zakrzewska, rzecznik PGNiG.