PBSz i PeBeKa ostrzą sobie zęby na budowę szybu w Zofiówce
- Staniemy do walki o ten i inne kontrakty. Doświadczenie i posiadana kadra pozwalają nam zrealizować taki projekt - twierdzi Marian Kostempski, prezes Kopeksu.
Przetargiem może zainteresować też Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa z grupy KGHM. - Udział w nim poważnie rozważamy. Ostateczną decyzję podejmiemy po zapoznaniu się z warunkami przetargu - usłyszał \"Parkiet\" w biurze handlowym spółki.
Gra warta jest świeczki, bowiem wartość kontraktu może opiewać na kwotę ćwierć miliarda złotych!
Jastrzębska Spółka Węglowa, do której należy Zofiówka, zamierza ogłosić przetarg do końca roku. Inwestycja umożliwi docelowo dostęp do nowych złóż z pola wydobywczego Bzie-Dębina - podkreśla \"Parkiet\".