Orzeł Biały potwierdza, że chce kupić Baterpol
fot: pumech-orzel.pl
„Orzeł Biały” specjalizuje się w recyklingu zużytych akumulatorów ołowiowych
fot: pumech-orzel.pl
O toczących się negocjacjach w sprawie przejęcia Baterpolu przez Orła Białego informowała już nieoficjalnie prasa w sierpniu tego roku.
Baterpol Sp. z o.o. prowadzi skup i przerób złomu akumulatorowego, będąc równocześnie znaczącym producentem ołowiu i stopów ołowiu. Baterpol za pierwsze półrocze 2008 roku osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 97,7 mln zł oraz 7,7 mln zł zysku netto.