Orlen wyemitował obligacje dla swojej spółki zależnej
Celem emisji była optymalizacja zarządzania płynnością w Grupie kapitałowej.
Obligacje zostały wyemitowane w złotych polskich, jako papiery wartościowe na okaziciela, zdematerializowane, niezabezpieczone, zerokuponowe. Łączna wartość wyemitowanych obligacji wyniosła 10 mln zł. I składało się na nią 100 obligacji o wartości nominalnej 100 tys. zł każda.
Datę wykupu ustalono na 3 listopada br.