Orlen się nie rozerwie: chemia czy energia

Orlen orlen pl

fot: orlen.pl

Związki w Orlenie zgodziły się na zamrożenie płac w tym roku

fot: orlen.pl

Koncern musi mieć dwie nogi. Paliwowa już jest. Jaka będzie druga? Paliwowy potentat nie może łapać siedmiu srok za ogon, musi wybrać: chemia czy energetyka. Podpowiada mu minister skarbu.

Aleksander Grad, minister skarbu, nie zamierza narzucać strategii zarządowi Orlenu, ale uważa, że energetyka może być dla spółki ciekawszym celem inwestycyjnym, niż chemia - napisał \"Puls Biznesu\".

— Zarząd Orlenu przede wszystkim musi się zdecydować: albo kupuje grupę chemiczną Ciechu, albo sprzedaje Anwil. Te aktywa powinny działać w obrębie jednej grupy, żeby można było wykorzystać wszystkie synergie. Orlen od dawna zapowiada, że będzie integratorem w sektorze chemicznym, ale nic w tej sprawie nie robi. Z pewnością powinien utrzymać ofertę produktową dla wielkiej syntezy chemicznej, ale nie musi być właścicielem spółek z branży. Ciekawszym kierunkiem inwestowania dla Orlenu może być elektroenergetyka — mówi \"PB\" Aleksander Grad.
Na rozdrożu

Czy koncern rzeczywiście zdecyduje się na to, dowiemy się pod koniec października. Do tego czasu nowy prezes spółki chce mieć gotową strategię. Na konsolidację w sektorze paliwowym Jacek Krawiec nie ma co liczyć — przynajmniej w najbliższym czasie.

— Nie widzę powodu, żeby pisać strategię paliwową na nowo — twierdzi minister.

A obowiązująca przewiduje, że Lotos i Orlen działają jako niezależne spółki.

Przedstawiciele branży elektroenergetycznej są oszczędni w słowach, komentując ewentualną kooperację z Orlenem.

— Obecnie Polska Grupa Energetyczna (PGE) nie prowadzi rozmów z Orlenem, ale będziemy rozważać wszelkie możliwe rozwiązania, które są korzystne dla rozwoju PGE i wzrostu jej wartości. Dziś za wcześnie na szczegóły. Najpierw musimy porozmawiać i poznać wzajemnie swoje oczekiwania — twierdzi Tomasz Zadroga, prezes Polskiej Grupy Energetycznej.
Wiedzą, co tracą

Zaniepokojona jest natomiast Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC), zrzeszająca największe firmy branży, w tym PKN Orlen. Chodzi o zapowiedzi Orlenu, że nie zamierza uczestniczyć w integracji chemii. Według chemików dobrze by było, gdyby to PKN przez Anwil był konsolidatorem chemii, ale Orlen ogłaszając zamiar sprzedaży Anwilu, przekształcił go z podmiotu w przedmiot konsolidacji. Problemem, na który zwracają uwagę eksperci z PIPC, jest to, że Anwil łączy z Orlenem rurociąg, którym płynie mu podstawowy surowiec. Bez niego spółka skazana jest na droższy import.

— Nikt bez gwarancji dostaw nie zaryzykuje inwestycji w Anwil — mówi Jerzy Majchrzak.

Orlen zaopatruje w surowce petrochemiczne nie tylko Anwil, ale także inne spółki chemiczne. Stanowi on dla nich najbliższą bazę surowcową, a dostawy do krajowych spółek chemiczny pozwalają paliwowemu koncernowi na dywersyfikację produkcji.

— Prognozy mówią, że już w 2010 r. produkcję rafineryjną w Europie czeka znaczący spadek marż. Ruszą potężne rafinerie w Indiach, na Tajwanie i w Korei. Ponadto pojawi się nadwyżka benzyn, którą mogłaby zagospodarować chemia. Tymczasem Orlen nie chce brać udziału w jej integracji, by zapewnić sobie dodatkowy rynek zbytu — wyjaśnia Jerzy Majchrzak.

PIPC nie wystarczą zapewnienia zarządu Orlenu, że nadal chce handlować z chemią.

— Nie mamy na razie żadnych gwarancji, że branża będzie miała wystarczającą ilość krajowych surowców, by się rozwijać — stwierdza Jerzy Majchrzak.

Chemicy narzekają, że kolejne zarządy Orlenu nie spieszą się z decyzjami co do inwestycji zwiększających produkcję petrochemikaliów.

— Chcielibyśmy, żeby inwestycje w produkcję petrochemiczną Orlen wyraźnie ujął w swojej strategii — apeluje Wojciech Lubiewa-Wieleżyński.

Jego zdaniem, jednak zapowiedzi Orlenu o wycofaniu się z integracji chemii i sprzedaży Anwilu już świadczą o tym, że koncern ma inne priorytety inwestycyjne.

Co na to eksperci?

— Orlen już jest operatorem w sektorze elektroenergetycznym, bo posiada tego typu zakłady w Płocku, litewskich Możejkach i w Czechach. Ma też wszelkie koncesje dotyczące działania na tym rynku. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że ma też jakieś plany uzyskania dostępu do złóż gazu lub szkicuje kooperację z PGNiG. Elektroenergetyka to nie jest jednak strategiczny kierunek rozwoju dla Orlenu. Wyższe marże osiągnie w segmencie petrochemicznym — uważą Andrzej Sikora, prezes Instytutu Studiów Energetycznych.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wniosek ws. uchylenia immunitetu posła Wojciecha Króla. „To jest postawienie sprawy na głowie - najpierw chcą stawiać zarzut, a dopiero później wyjaśniać przedmiot sprawy”

Poseł Wojciech Król poinformował, że we wniosku o uchylenie mu immunitetu, złożonym przez Prokuraturę Europejską, brak jest „jakiegokolwiek związku z aferą korupcyjną w Tramwajach Śląskich”. Reprezentująca go adwokat Marta Smołka dodała, że ten wniosek „robi takie wrażenie, jakby prokuratura miała jakąś tezę, która miała być podstawą sformułowania zarzutów i dopiero planowała tę tezę weryfikować”. Dodatkowo wniosek został złożony z błędami formalnymi.

Minister energii: Pomimo upału system elektroenergetyczny pracuje stabilnie i bezpiecznie

Mimo utrzymujących się wysokich temperatur krajowy system elektroenergetyczny pracuje stabilnie i bezpiecznie - zapewnił w piątek, 26 czerwca 2026 r., minister energii Miłosz Motyka. Dodał, że sytuacja nie wymaga wprowadzania stopni zasilania.

Nożownik w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Ma 19 lat, był pod wpływem narkotyków

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się w piątek 26 czerwca konferencja dotycząca brutalnego ataku nożownika. W czwartek wieczorem 19-latek wszedł na jeden ze szpitalnych oddziałów i zaatakował nożem cztery osoby. Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa więcej niż jednej osoby na terenie szpitala

COP Oferta Lato 20260626 AL 15

Buch – jak gorąco! Koleje Śląskie stawiają na bezpieczeństwo w trakcie upałów

Razem z nadciągającą falą upałów rośnie ryzyko awarii infrastruktury kolejowej, a co za tym idzie – utrudnień w kursowaniu pociągów. Koleje Śląskie są gotowe na wysokie temperatury – pojazdy przewoźnika przeszły dodatkowe przeglądy klimatyzacji, a w przypadku ewentualnych długotrwałych postojów, wsparcie zapewni Ochotnicza Straż Pożarna, w ramach unikatowej w skali kraju współpracy.