Obrady Zespołu Trójstronnego w Wyższym Urzędzie Górniczym
Podczas poniedziałkowych (27 października) obrad Zespołu Trójstronnego w Warszawie, ustalono, że kwestie bezpieczeństwa pracy w kopalniach są priorytetowe i należy im poświęcić wiele czasu. Dlatego listopadowe posiedzenie będzie poświęcone bezpieczeństwu pracy.
Obrady odbędą się w siedzibie Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach.