O energii w Budapeszcie
Drugie Regionalne Forum Energetyczne rozpocznie się we wtorek w Budapeszcie.
W spotkaniach, panelach, dyskusjach 7-8 października 2008 r. wezmą udział menedżerowie, politycy, naukowcy.
Uczestnicy Forum z kilku krajów będą się zastanawiać, jak najlepiej wykorzystać dostępne fundusze lokalne i unijne w realizacji projektów energetycznych oraz jak przyciągnąć inwestorów zagranicznych do regionu.