Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTAC./NIEROTAC. STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT]
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT1]
NAJNOWSZE GALERIE
Pamięć o górnikach z Halemby
21 listopada 2020
Unijne środki na górniczą aktywizację zawodową
19 listopada 2020
Tauron promuje nowoczesny patriotyzm
10 listopada 2020
Święto Niepodległości w cieniu pandemii
10 listopada 2020
Bagno było niegdyś kopalnią
7 listopada 2020
REKLAMA 300x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA370x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA300x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - LEFT2]
REKLAMA 900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x100 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - TOP]
14 kwietnia 2011 : : autor: Az - nettg.pl

JSW: Strajk jest pewny

Od jutra rana w kopalniach JSW organizowane będą masówki informujące o planowanym przebiegu akcji strajkowej. Protest rozpocznie się w poniedziałek od pierwszej zmiany
fot: ARC

Po dzisiejszym spotkaniu z zarządem JSW związkowcy z komitetu protestacyjno-strajkowego mówią jednoznacznie: strajk jest pewny, prezes Jarosław Zagórowski nie dąży do porozumienia.

 

- Po stronie zarządu nie było woli zawarcia kompromisu. Poświęcono nam jedynie 1,5 godziny i nie przedstawiono żadnych propozycji. Byliśmy przygotowani na konstruktywny dialog, ale nic z tego nie wyszło. Boimy się niekontrolowanego wybuchu niezadowolenia społecznego – relacjonuje w rozmowie z portalem nettg.pl Zdzisław Chętnicki, przewodniczący ZZ Kadra w JSW.

 

Od jutra rana w kopalniach spółki organizowane będą masówki informujące o planowanym przebiegu akcji strajkowej. Protest rozpocznie się w poniedziałek od pierwszej zmiany.

 

Do tej pory związkowcy nie otrzymali odpowiedzi na list otwarty wystosowany w poniedziałek do premiera Donalda Tuska oraz ministrów gospodarki Waldemara Pawlaka i skarbu Aleksandra Grada.

Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.

REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM]
REKLAMA 900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x150 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
REKLAMA 900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA
REKLAMA900x200 | ROTACYJNA/NIEROTACYJNA STREFA [NEWS - BOTTOM1]
Komentarze (16) pokaż wszystkie
  • fakt 14 kwietnia 2011 23:21:11
    Profile Avatar

    po pierwsze nitk nie powiedzial ani slowa ile tych akcji mamy dostac i jaka bedzie cena jednostkowa!!!! wiec nie piszcie 19000 czy 30000!! po drugie nic sie nie bojcie, murzynow sie nie zwalnia, murzynow sie sprzedaje ;/

  • rylek 14 kwietnia 2011 21:23:13
    Profile Avatar

    tu już nie chodzi tylko o prywatyzacje. Patrzcie co się dzieje z cenami paliwa itp.... a zarobki bez zmian. Ludzie zróbmy coś z tym naszym pie.... rządem. Szable w dłoń !!!

  • Kurt 14 kwietnia 2011 21:16:40
    Profile Avatar

    Niektórzy to są czyste bezmózgowce Nabrali kredytów i teraz im się akcje marzą.A układ pracy gdzie?A podwyżka gdzie?

  • Górnik 14 kwietnia 2011 20:19:29
    Profile Avatar

    Chopy mata rację-trza walczyc o swoje, dla dobra naszych rodzin a nie ku naszej zgubie, nie dajmy się. .SZCZEŚC BOŻE

  • Obiektywny 14 kwietnia 2011 20:18:11
    Profile Avatar

    Jednak to prawda że gornik to niereformowalny relikt z epoki gierkowskij Byłbym w stanie zrozumieć protest gdyby byli prywatyzowani przez inwestora strategicznego,ale ze boją się giełdy? Sam pracuję w spółce notowanej na giełdzie i nie widze żadnej różnicy A za te kilkadziesiąt tysięcy za akcje zrealizowałem marzenie życia.

  • Zofiowka 14 kwietnia 2011 20:10:25
    Profile Avatar

    Słuchajcie, to jest ruch ogólno jastrzebski - jutro nie idziemy do pracy, nie idziemy do pracy i koniec, niech kombinuja - a my nie idzmy do pracy Jutro nikt z JSW nie idzie do pracy.

  • Zof 14 kwietnia 2011 20:07:15
    Profile Avatar

    A ja jestem przeciw, i nie zgadzam sie, obojetnie jak będzie - ja jestem przeciw. I wcale mnie nie interesuje do czego dojdziecie - ja sie nie zgadzam, jestem przeciw.

  • zibi 14 kwietnia 2011 19:59:53
    Profile Avatar

    Ale pieprzycie, 30 tysiaków to mało? Ja bym chciał i te 30, robie na dole i nie boje sie prywatyzacji, bo takich jak ja nie zwolnią, bo kto to wyfedruje? A stajku nie chce, mam kredyt i chce normalnie robić, i chce jak na Bogdance.

  • Zofiówka 14 kwietnia 2011 18:58:21
    Profile Avatar

    ZAGÓR KAWAŁ GNOJA STRAJK STRAJK STRAJK JEDZIEMY NA WARSZAWE RZĄD CHCE W POLSCE EGIPTU TUNEZJI CZY LIBII TO BĘDZIE MIAŁ. NARÓD TEGO JUŻ NIE WYTRZYMA. TUSK,GRAD,ZAGÓR pora na WAS. SZCZĘŚĆ BOŻE GORNICY.

  • hajer 14 kwietnia 2011 18:28:40
    Profile Avatar

    STRAJK !!! Trza pokozać że sie nie domy a Jarka niech wywiezom na karze !! Jak se te barany z Warszawy zrobiyły dziura budżetowo to niech se jom sami zasujom ale nie z naszych piniyndzy ! Złodzieje

  • Rufin 14 kwietnia 2011 18:00:30
    Profile Avatar

    Wy strajkujcie macie racja górnicy górą.

  • jas 14 kwietnia 2011 17:32:23
    Profile Avatar

    prezes pokazał co sadzi o załodze, ma nas za bande holoty STRAJK !!!

  • rylek 14 kwietnia 2011 16:51:10
    Profile Avatar

    braci górnicza !!! nie dajmy odebrać sobie tego co nasze niech gorole z Warszawki znajdą sobie inny sposób na bogacenie się.

  • smerf zgrywus 14 kwietnia 2011 16:17:21
    Profile Avatar

    dla robola ochlapy po 30,000 tys za akcje , a takie S,K,U,R,W,I,E.L.E prezesi za prywatyzacje dostanom pakiety akcji o wartosci kilku milionow, pozniej bedemy z,a,p,i,e,r,d,a,l,a,c za marny grosz bez barborek i 14 , i robota tylko na 5 lot-- jak bedziesz miol do emerytury 6 lot to mozesz dostac kopa w jaja i za brama ,odprawka i mogesz sznupac po hasiokach-----------robia na HALEMBIE w kompani weglowy hopy nie dejcie sie wyruchac

  • Kurt 14 kwietnia 2011 16:12:29
    Profile Avatar

    Na kara z nim i wio!Jak kiedyś.

  • jarek 14 kwietnia 2011 16:09:30
    Profile Avatar

    prezes ma nas gdzies

  • RSMGU
    user