Nafta Polska sprzedaje spółki
Chodzi o: Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach, Zakłady Azotowe Kędzierzyn oraz Ciech. Zgodnie z porozumieniem, negocjacje w sprawie sprzedaży akcji tych spółek Nafta Polska będzie prowadziła w imieniu własnym oraz — na podstawie pełnomocnictwa ministra — w imieniu Skarbu Państwa. Ostateczna decyzja o akceptacji warunków transakcji po ich wynegocjowaniu przez Naftę Polską będzie podejmowana przez ministra Skarbu Państwa. Porozumienie wygasa 31 grudnia 2009 r - napisał
\"Puls Biznesu\".