MSP walczy o pieniądze od Elektrimu
Dodał, że ministerstwo nie zgadza się z pominięciem na liście, stworzonej przez zarządcę spółki Józefa Syskę. Nie było na niej wierzytelności związanej z PAK (1 mld zł), znalazła się jedynie kwota 556 mln zł, związane z umową restrukturyzacyjną Elektrimu. Jednak ta kwota również nie została uznana przez zarządcę i spotkała się z odmową - podał \"Puls Biznesu\".
Przypomnijmy, że zarządca odrzucił większość z ponad 42 mld zł wierzytelności, zgłoszonych m.in. przez obligatariuszy, Vivendi, T-Mobile oraz MSP. Pozostawił wierzytelności wobec PAI Media i Laris Investments.