Można zacząć drążenie tunelu w Górach Wałbrzyskich

fot: Tomasz Rzeczycki

Droga krajowa nr 3

fot: Tomasz Rzeczycki

Podjęcie prac podziemnych w ciągu budowanej drogi ekspresowa S3 było dotąd formalnie niemożliwe. Pod koniec października organy nadzoru górniczego zatwierdziły jednak plan robót podziemnych.

- Na obszarze objętym właściwością miejscową dyrektora Okręgowego Urzędu Górniczego we Wrocławiu w ciągu drogi ekspresowej S-3 wykonywany będzie tunel drogowy TS-26 na odcinku Sady Górne w gminie Bolków – Nowe Bogaczowice w gminie Stare Bogaczowice. Plan ruchu zakładu Budowa tunelu drogowego TS-26 sporządzony na lata 2020-2025 dla GDDKiA został zatwierdzony decyzją dyrektora Okręgowego Urzędu Górniczego we Wrocławiu z dnia 21 października 2020 r. Od tego czasu możliwa jest realizacja przewidzianych nim robót - informuje Anna Swiniarska-Tadla, rzecznik prasowy prezesa Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach.

Droga ekspresowa S3 powstaje częściowo równolegle do obecnej drogi krajowej nr 3, łączącej Szklarską Porębę i Świnoujście. Sudecki fragment tej trasy ma mieć jednak zupełnie inny przebieg. Od Bolkowa trasa S3 skierowana zostaje przez Pogórze Wałbrzyskie i Góry Wałbrzyskie do Kotliny Kamiennogórskiej, gdzie granicę polsko-czeską przekroczy w Lubawce.

Na tym odcinku ma powstać najdłuższy w polskich Sudetach dwunawowy tunel pomiędzy wsiami Sady Górne w powiecie jaworskim i Nowe Bogaczowice w powiecie wałbrzyskim. Tylko wlotowe odcinki tunelu mają być wykonane techniką odkrywkową, reszta będzie drążona pod ziemią. Komora tunelu z jezdnią w stronę Świnoujścia ma mieć około 2300 m, natomiast w kierunku Lubawki około 2273 m. Pomiędzy Sadami Górnymi a Nowymi Bogaczowicami nie ma żadnych okazałych czy wysokich szczytów górskich, jednak konfigurację terenu spowodowała, że projektanci zdecydowali się na tunel.

- Z informacji przekazanych przez przedstawicieli wykonawcy tunelu TS-26 wynika, że rozpoczęcie prac górniczych planowane jest na pierwszy kwartał 2021 r. - dodaje Anna Swiniarska-Tadla.

Obecnie w polskich Sudetach istnieją trzy bardzo krótkie tunele drogowe. Jeden z nich znajduje się w Karkonoszach w Piechowicach, na drodze z centrum miasta do dzielnicy Michałowice. Dwa pozostałe znajdują się na Pogórzu Izerskim, na szosie łączącej Złotniki Lubańskie z zaporą wodną na Kwisie.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Metropolia przekaże gminom kolejne 25,2 mln zł z Funduszu Odporności

Kolejne 25,2 mln zł trafi do gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii z Funduszu Odporności - zdecydowało zgromadzenie GZM podczas środowej sesji. Większość tej kwoty pokryje koszty organizacji transportu publicznego.

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Przewodniczący rady nadzorczej JSW zrezygnował z funkcji

Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej Łukasz Czopik złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej spółki ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. - poinformowała w środę JSW.

PGE łączy siły z polską nauką. Podpisano umowy z kluczowymi jednostkami badawczymi

PGE Polska Grupa Energetyczna wchodzi na nowy poziom współpracy z polskim środowiskiem naukowym. Spółka podpisała ramowe umowy z dziewięcioma wiodącymi polskimi uczelniami i instytutami badawczymi, wśród których znajdują się m.in. Instytut Technologii Paliw i Energii oraz Akademia Górniczo‑Hutnicza. Celem partnerstwa jest przyspieszenie prac badawczo-rozwojowych (B+R), szybsze testowanie innowacji oraz ich wdrożenie w skali krajowego giganta energetycznego.