MOL może zmienić swoje cele strategiczne
.
Pod koniec roku 2005 Mol opublikował swoje cele strategiczne na kolejne 5 lat. Kluczowym było potrojenie swojego wydobycia i podwojenie mocy przerobowych.
Od tamtego czasu zmieniło się jednak warunki w sektorze paliwowym, a także wystąpiły szoki spowodowane globalnym kryzysem finansowym, co prowokuje Mol do zmiany swoich celów, szczególnie w zakresie wydobycia - pisze gazeta.