Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

31.50 PLN (-0.94%)

KGHM Polska Miedź S.A.

285.50 PLN (-2.89%)

ORLEN S.A.

129.06 PLN (+0.12%)

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

9.26 PLN (-2.42%)

TAURON Polska Energia S.A.

9.19 PLN (-2.32%)

Enea S.A.

20.70 PLN (-1.71%)

Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.

23.90 PLN (-1.04%)

Złoto

5 159.40 USD (+0.02%)

Srebro

85.96 USD (+0.68%)

Ropa naftowa

100.70 USD (+3.94%)

Gaz ziemny

3.22 USD (-0.80%)

Miedź

5.85 USD (-0.56%)

Węgiel kamienny

125.95 USD (0.00%)

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

31.50 PLN (-0.94%)

KGHM Polska Miedź S.A.

285.50 PLN (-2.89%)

ORLEN S.A.

129.06 PLN (+0.12%)

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

9.26 PLN (-2.42%)

TAURON Polska Energia S.A.

9.19 PLN (-2.32%)

Enea S.A.

20.70 PLN (-1.71%)

Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.

23.90 PLN (-1.04%)

Złoto

5 159.40 USD (+0.02%)

Srebro

85.96 USD (+0.68%)

Ropa naftowa

100.70 USD (+3.94%)

Gaz ziemny

3.22 USD (-0.80%)

Miedź

5.85 USD (-0.56%)

Węgiel kamienny

125.95 USD (0.00%)

Maskotki powstały na bazie rysunków wykonanych przez dzieci pracowników spółki

Wielkanocne pluszaki kghm

fot: KGHM

Wszystkie maskotki zostały uszyte przez lokalną firmę z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości

fot: KGHM

Wyjątkowa rodzina wielkanocnych maskotek, czyli kurczaczek w jajku, sympatyczny zając i zielona, kwadratowa kura to pluszowe zabawki, które powstały w polskiej szwalni, na podstawie rysunków dzieci pracowników KGHM.

Spółka, której działalność obejmuje dziś cały świat, dba o swoich pracowników i ich rodziny. Wspiera ich rozwój oraz talenty, także wśród najmłodszych. Z okazji świąt wielkanocnych zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci pracowników. Zwycięskie rysunki posłużyły jako projekty świątecznych maskotek.

Spośród kilkudziesięciu prac, wykonanych różną techniką, wybrano trzy. Zwycięzcami zostali 6-letnia Julia Kalinowska - córka pracownika Huty Miedzi Legnica, 9-letni Aleksander Kłapkowski - syn górnika z ZG Polkowice-Sieroszowice i 12-letnia Inga Wasilewska, której mama pracuje w Hucie Miedzi Głogów. Wszystkie maskotki zostały uszyte przez lokalną firmę z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

- Projekt zielonej kury wykonany przez 9-letniego Olka trafił też na kartkę świąteczną KGHM. Jak widać, dialog społeczny prowadzimy szanując każdy głos i opinię - także najmłodszych – powiedziała Lidia Marcinkowska-Bartkowiak, Dyrektor Naczelny ds. Komunikacji KGHM.

 

 

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Motyka1

Motyka: Jeśli rynek ropy nie będzie się stabilizował, możliwe decyzje ws. VAT na paliwa

Jeżeli sytuacja na rynkach ropy nie będzie się stabilizowała, to rząd będzie podejmował decyzje ws. działań podatkowych, także w zakresie VAT, które obniżą ceny paliw - przekazał w czwartek w Sejmie minister energii Miłosz Motyka.

Dron spadł na teren kopalni

Na terenie kopalni węgla brunatnego w Galczycach w Wielkopolsce spadł dron. Ustalanie okoliczności zdarzenia jest w toku. Jak poinformował szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz, to dron "najprawdopodobniej realizujący misję na rzecz naszych adwersarzy ze wschodu".

Tauron przygotuje propozycję wykorzystania bloków 200 MW po 2028 r.

Tauron przygotuje propozycję wykorzystania bloków klasy 200 MW po 2028 r., w perspektywie 2030-35 - zapowiedział w czwartek prezes koncernu Grzegorz Lot.

Motyka: W najbliższym czasie nie planujemy uwalniania zapasów interwencyjnych ropy

W najbliższym czasie nie planujemy uwalniania zapasów interwencyjnych ropy - poinformował w czwartek w Sejmie minister energii Miłosz Motyka. Zapewnił, że dostawy oraz zapasy ropy i paliw naftowych w Polsce są w pełni zabezpieczone.