Lotos zadowolony ze swojego programu lojalnościowego
- Październik to również miesiąc dodatkowego punktowania paliwa na naszych stacjach – mówi Hanka Krzyżańska, prezes Lotos Paliw.
Program Navigator wystartował 1 lutego br. Jego formuła polega na premiowaniu stałych klientów stacji paliw Lotos specjalnie wyselekcjonowaną kolekcją markowych nagród. Do systemu kierowcy mogą przystąpić już na ponad 200 stacjach Lotosu, zlokalizowanych na terenie całego kraju.
Wprowadzenie systemu lojalnościowego było kolejnym etapem skoordynowanych działań firmy, konsekwentnie zmierzających do dalszej rozbudowy i pogłębienia kanałów sprzedaży detalicznej koncernu.