Lotos w gronie marek najbardziej cenionych przez Polaków
- To dla nas ogromne wyróżnienie, motywujące do jeszcze bardziej wytężonej pracy przy dalszej promocji marki Lotos – podkreśla Anna Goliszewska, szef biura marketingu strategicznego firmy.
Lotos w kategorii „Inne marki” wyprzedził m.in. takie firmy jak Polkomtel, Orbis, Solaris, Batycki, W. Kruk czy Wittchen. Badanie przygotowano na zlecenie agencji reklamowej Demo Effective Launching. Jego wyniki opublikował dzisiejszy „Puls Biznesu”.
TNS OBOP zapytał Polaków z jakich marek są dumni, jakie poleciliby cudzoziemcom i z jakich sami najchętniej korzystają. Przeprowadzona sonda stanowi punkt wyjścia do dyskusji pomiędzy zarządami polskich spółek i ekspertami z branży marketingowej na temat przyszłości i promocji polskich marek.