Lotos rozbudowuje sieć stacji ajencyjnych
We wrześniu firma planuje powiększyć swoją sieć ajencyjną o kolejne placówki w Bydgoszczy i Krakowie. W budowie znajdują się również obiekty w Strzeszowicach, przy węźle autostrady A18, w Kołbaskowie przy trasie A6 oraz w Radzyminie.
- Gdy w ubiegłym roku, chcąc wzmocnić efektywność i konkurencyjność naszych stacji, postanowiliśmy zmienić formułę ich zarządzania z własnej na ajencyjną dało się słyszeć głosy krytyki - podkreśla Hanka Krzyżańska, prezes LOTOS Paliw – Dziś rynek potwierdził, że nasz wybór był słuszny, a cały proces zmian zakończył się sukcesem. Sieć ajencyjna rozwija się dynamicznie. Przybywa jej nie tylko nowych obiektów, znacznie wzrosły również wolumeny sprzedaży na poszczególnych stacjach, przy jednoczesnym spadku kosztów związanych z ich obsługą.