Lotos na targach w Norwegii
Impreza odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia w Stavanger, norweskiej stolicy przemysłu naftowego. Obecność na targach wiąże się głównie z zaangażowaniem Lotosu w poszukiwanie i wydobycie ropy na norweskim szelfie - podał \"Puls Biznesu\".