KW: Przerwa w rozmowach do jutra
fot: Maciej Dorosiński
Czwartkowe rozmowy odbędą się w siedzibie Kompanii Węglowej SA
fot: Maciej Dorosiński
Jutro w samo południe wznowione zostaną rozmowy zarządu i strony społecznej Kompanii Węglowej. Dzisiejsze negocjacje zakończyły się około 19 bez jakichkolwiek ustaleń – poinformował portal nettg.pl Adam Honisz, wiceprzewodniczący PZZ „Kadra” w Kompanii Węglowej.
Strony nie uzyskały konsensusu w żadnym z trzech punktów toczącego się sporu zbiorowego. Jeśli nie uda się im dogadać do niedzieli w poniedziałek we wszystkich kopalniach i zakładach spółki odbędzie się strajk ostrzegawczy.