KW negocjuje z elektrowniami
Uspokaja, że proponowane przez nią podwyżki nie będą tak wysokie, jak spekuluje prasa.
- Zaproponowana już podwyżka cen energii jest nieproporcjonalnie wysoka do oferty cenowej naszej spółki, którą przedstawimy energetyce — napisał Zbigniew Madej, rzecznik spółki.
Firma otrzymała oferty podwyżki cen energii elektrycznej na przyszły rok o 40-60 proc. Z oświadczenia rzecznika spółki wynika, że zaproponowana energetyce podwyżka nie będzie tak wysoka. O tym, że górnictwo chciałoby podwyżki o 30-40 proc., mówili energetycy - napisał w piątek \"Puls Binzesu\".