Konkurs: z Trybuną Górniczą do Kopalni Soli Wieliczka

fot: Jarosław Galusek/ARC

Jeżeli przegapiłeś początek konkursu - nie rezygnuj! Wystarczy wrócić do informacji z 6 marca i wszystko będzie jasne

fot: Jarosław Galusek/ARC

Mamy dla Ciebie i Twoich bliskich 184 zł zniżki na zwiedzanie Trasy Górniczej w Kopalni Soli Wieliczka. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie i zostaniesz jednym ze 100 zwycięzców, a będziesz mógł za 40 zł kupić pakiet czterech wejściówek, za które w kasie zapłaciłbyś 224 zł.

Jeżeli znudziły Cię luksusowe wnętrza muzeów i chciałbyś przeżyć coś wyjątkowego, nie zastanawiaj się ani chwili, tylko weź udział w konkursie "Z Trybuną Górniczą do Kopalni Soli Wieliczka II". Mamy dla Was aż 400 biletów na Trasę Górniczą w promocyjnej cenie 10 zł w pakietach po cztery, podczas gdy normalna wejściówka kosztuje 56 zł. Oznacza to, że za jedyne 40 zł będzie można zabrać rodzinę czy też znajomych na wycieczkę do solnych podziemi, wartą aż 224 zł. Z nami się opłaca!

Opis tego, co można zobaczyć na Trasie Górniczej, znajdziecie tutaj oraz na stronie www.kopalnia.pl. Teraz słowo o zasadach konkursu. Te są proste, ale wymagają pewnego zaangażowania.

Zadaniem uczestników konkursu będzie przeglądanie w dniach 6-11 marca 2014 r. treści portalu nettg.pl w poszukiwaniu wyróżnionej z koloru i wielkości litery - codziennie jednej - w tekście jednej z wielu wiadomości, która pojawi się po godz. 12.00 na stronie głównej.

Sześć kolejno ułożonych liter da hasło, które należy wpisać w specjalny formularz, dostępny po zarejestrowaniu się lub zalogowaniu (w przypadku osób posiadających konto na naszym portalu) na stronie www.nettg.pl/z-tg-do-wieliczki. Przy rejestracji konta proszę koniecznie podać prawidłowe dane i zapamiętać nick (pseudonim) - będzie potrzebny przy odbiorze nagrody.

Hasło w formularzu można wypełniać sukcesywnie - dzień po dniu - albo jednorazowo w ostatnim dniu konkursu. W dniach 6-10 marca 2014 r. pola w formularzu będą udostępniane o godzinie 12.00, natomiast ostatnie pole zostanie udostępnione 11 marca 2014 r. o godz. 18.00. Wszystkie niewypełnione pola będą dostępne do godz. 12.00 w środę 12 marca.

Jeżeli przegapiłeś początek konkursu - nie rezygnuj! Wystarczy wrócić do informacji z 6 marca i wszystko będzie jasne. Kolejnych liter szukaj codziennie po godz. 12.00 w tekstach wiadomości ze strony głównej nettg.pl.

Pierwsze 100 osób, które poprawnie wpiszą hasło (każdą literę należy zatwierdzić), będzie miało możliwość zakupu biletów na Trasę Górniczą w promocyjnej cenie 40 zł za pakiet czterech wejściówek. Liczy się data i godzina zatwierdzenia ostatniej litery.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej na podany w czasie rejestracji adres e-mail do godz. 14.00 w środę, 12 marca 2014 r. Realizacja nagród w dniach 15-31 marca zgodnie z zasadami dostępnymi na stronie www.kopalnia.pl.

Należy bezwzględnie pamiętać o tym, że Trasa Górnicza jest dostępna dla osób, które ukończyły 10. rok życia, a zwiedzanie jej przez osoby niepełnoletnie odbywa się pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Najpóźniej dzień przed przyjazdem do kopalni należy dokonać telefonicznej rezerwacji pod numerem tel. 12 278 75 70, w godzinach 9.30-15.00.

Pełny regulamin znajduje się na stronie konkursu www.nettg.pl/z-tg-do-wieliczki.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Pod ziemią bez kompromisów. Jak zmienia się bezpieczeństwo pracy w kopalniach PKW

Nie ma dziś bezpiecznego i wydajnego górnictwa bez ciągłej modernizacji infrastruktury, maszyn i systemów pracy. Choć ryzyka wpisanego w pracę pod ziemią nie da się całkowicie wyeliminować, nowoczesne technologie pozwalają skutecznie ograniczać jego skalę i poprawiać warunki pracy załogi. Z tego założenia wychodzi Południowy Koncern Węglowy, realizując działania ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa, poprawę warunków pracy oraz efektywności wydobycia. 

50 turbin na Bałtyku. Oto Orlen finalizuje budowę pierwszej morskiej farmy wiatrowej

Na morskiej farmie wiatrowej Baltic Power zainstalowano już 50 z 76 turbin. Najbardziej zaawansowany projekt offshore w Polsce wchodzi w końcową fazę realizacji. Trwają kluczowe testy infrastruktury oraz przygotowania do przekazywania energii do krajowej sieci elektroenergetycznej. 

ING spodziewa się wzrostu PKB Polski w 2026 r. o 3,4 proc.

Ekonomiści ING spodziewają się wzrostu polskiego PKB w 2026 r. na poziomie 3,4 proc. - poinformował w komentarzu do danych GUS Adam Antoniak. Dodał, że w drugim kwartale br. dynamika konsumpcji prywatnej powinna być nieco niższa niż kwartał wcześniej.

Zatrudnienie w górnictwie poniżej 70 tys. etatów. Trend spadkowy przyspiesza

W kwietniu 2025 r. w polskim górnictwie węgla kamiennego zatrudnionych było 69 199 osób, co oznacza spadek o kolejne 500 etatów w porównaniu z marcem. Jak informowaliśmy, branża po raz pierwszy w historii spadła poniżej symbolicznej granicy 70 tysięcy pracowników. Trend redukcji zatrudnienia utrzymuje się i nabiera tempa.