Koniec okupacji, związkowcy wyjdą na ulice
Sławomir Wittkowicz z Forum Związków Zawodowych zapowiedział, że okupację budynku Ministerstwa Pracy, związkowcy zamienią na pikietę przed Sejmem - podał money.pl.
Zdaniem Wittkowicza taka forma nacisku jest potrzebna, by skłonić premiera do rozmów ze związkowcami. Na piątego listopada kolejarze planuja strajk.
Zwiazkowcy, którzy od wczoraj przebywali w Ministerstwie Pracy, opuścili budynek.
Przedstawiciele: \"Solidarnosci\", OPZZ-tu i Forum Zwiazków Zawodowych zapowiedzieli zmiane formy protestu przeciwko rzadowej reformie emerytur pomostowych. Pikieta przed Sejmem ma być jednym z elementów akcji protestacyjnej.