Koncern hutniczy ArcelorMittal Poland w 10 lat zmniejszył emisję CO2 o prawie 37 procent

1558108764 huta arcelormittal krakow arcelormittal

fot: ArcelorMittal

ArcelorMittal Poland jest największym producentem stali w Polsce - skupia ok. 70 proc. potencjału produkcyjnego polskiego przemysłu hutniczego

fot: ArcelorMittal

Największy w Polsce producent stali, koncern hutniczy ArcelorMittal Poland, w minionych 10 latach zredukował emisję dwutlenku węgla we wszystkich swoich zakładach o prawie 37 proc. - podała we wtorek, 13 sierpnia, spółka, która - na szczeblu globalnym - opublikowała raport o działaniach na rzecz klimatu.

Według danych koncernu, liderem w zmniejszaniu emisji CO2 wśród polskich zakładów jest huta w Krakowie, która ograniczyła emisję o ok. 70 proc. Modernizacja elektrociepłowni w tym zakładzie ma pozwolić na dalszą redukcję, dzięki zastąpieniu ok. 160 tys. t węgla kamiennego rocznie gazami hutniczymi.

Innym projektem skutkującym zmniejszeniem emisji dwutlenku węgla była budowa turbin TRT w elektrociepłowni służącej hucie w Dąbrowie Górniczej. To pierwsza taka instalacja w Polsce. Obecnie turbiny o łącznej mocy 25 megawatów produkują - w procesie rozprężania gazu wielkopiecowego - taką samą ilość energii, jaką można byłoby wytworzyć, spalając 45 tys. t węgla kamiennego rocznie. Nie emitują przy tym do atmosfery gazów ani pyłów.

Przedstawiciele ArcelorMittal prognozują, że światowy popyt na stal w najbliższych dziesięcioleciach wzrośnie - z 1,7 mld t w 2018 r. do 2,6 mld t w 2050 r. "Oznacza to, że musimy znacznie zmniejszyć nasz ślad węglowy, a to wymaga znalezienia nowych sposobów wytwarzania stali w mniej emisyjnym procesie. Do 2050 r. mamy zamiar znacznie ograniczyć nasze oddziaływanie na środowisko, a w Europie osiągnąć neutralność w zakresie emisji dwutlenku węgla" - zapowiada cytowany w globalnym raporcie dyrektor generalny i prezes ArcelorMittal Lakshmi Mittal.

Obecnie - jak podano - firma koncentruje się na przygotowaniu planu, który wyznaczy nowe cele do roku 2030. Aktualny cel spółki zakłada zmniejszenie intensywności emisji dwutlenku węgla o 8 proc. do 2020 r. w stosunku do poziomu z roku 2007. Do końca 2018 r. firma osiągnęła redukcję na poziomie 6 proc.

Stal może być produkowana z wykorzystaniem surowców pierwotnych lub wtórnych, czyli w wielkich piecach - z użyciem rudy żelaza lub, w piecach elektrycznych - z użyciem złomu. Obecnie większość stali wytwarzana jest w procesie wielkopiecowym. Produkcja wyłącznie przy wykorzystaniu pieca elektrycznego nie jest na dziś alternatywą, ponieważ na świecie nie ma wystarczającej ilości złomu - oceniają przedstawiciele firmy.

W kilku europejskich zakładach ArcelorMittal prowadzi obecnie pilotażowe projekty, wykorzystujące różne technologie związane z przetwarzaniem dwutlenku węgla i zastosowaniem czystej energii. W 2018 r. w belgijskiej Gandawie firma rozpoczęła pilotażowy projekt za 40 mln euro, zakładający przerobienie 120 tys. t odpadów drzewnych na biowęgiel, który ma zastąpić paliwa kopalne w procesie produkcji. Natomiast od 2017 r. firma prowadzi inny pilotażowy projekt we francuskiej Dunkierce - zakłada on zagospodarowanie gazów odpadowych do produkcji stali. Obydwie technologie mają pomóc w ograniczeniu ilość węgla i koksu, potrzebnych w wielkim piecu, a tym samym zmniejszyć emisję CO2.

Ponadto we współpracy z firmą Lanzatech ArcelorMittal buduje pierwszy zakład na skalę przemysłową, gdzie będzie można przechwytywać hutnicze gazy odpadowe i zamieniać je w bioetanol. Koncern bada także możliwości produkcji stali przy zastosowaniu wodoru i elektrolizy. Obydwie metody pozwolą na znaczne zmniejszenie emisji CO2 przy wykorzystaniu czystej energii. W marcu 2019 r. w Hamburgu firma rozpoczęła wart 65 mln euro pilotażowy projekt służący przetestowaniu wykorzystania wodoru na skalę przemysłową.

Według spółki, stal to obecnie jedyny materiał, który może sprostać wyzwaniom gospodarki o obiegu zamkniętym; stal ma także najwyższe wskaźniki recyklingu. Obecnie nawet 85-90 proc. wyrobów stalowych jest odzyskiwanych po zakończeniu cyklu życia i poddawanych recyklingowi. Stal jest też wykorzystywana w wiodących technologiach na rzecz globalnej redukcji emisji CO2 - to z niej powstają farmy wiatrowe i słoneczne, wydajne transformatory i silniki oraz lżejsze pojazdy.

Od początku 2017 r. ArcelorMittal apeluje o wprowadzenie wyrównawczej opłaty węglowej. Dlatego firma bardzo się cieszy z ostatnich propozycji przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen w tym zakresie.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

TAURON przedstawił rozwiązania, które zrewolucjonizują sposób funkcjonowania Klientów na rynku energii

TAURON ogłasza nowe, przełomowe rozwiązania dla klientów indywidualnych i użytkowników elektromobilności. Podczas konferencji z okazji Dnia Nowej Energii w TAURON Parku Śląskim spółka zaprezentowała ofertę z energią tańszą w weekendy nawet o 90 proc. oraz pokazała taryfy dynamiczne z gwarancją ceny i abonament na ładowanie samochodów elektrycznych w eTAURON. To kolejny krok Grupy w kierunku budowy nowoczesnego, elastycznego rynku energii, opartego na cyfrowej obsłudze i większej kontroli klientów nad kosztami zużycia.

Kopalnie, dziedzictwo i technologie przyszłości na europejskim szlaku

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, razem z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, były gospodarzami III Międzyregionalnych Spotkań Partnerów projektu Digi Content Interreg Europe. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele regionów i instytucji z różnych krajów Europy, którzy wspólnie analizowali rolę nowoczesnych technologii w ochronie, dokumentowaniu i udostępnianiu dziedzictwa kulturowego.

Samorządowcy GZM apelują do Nawrockiego o podpisanie ustawy

Przedstawiciele samorządów tworzących Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię, a wraz z nimi środowiska akademickiego i gospodarczego wystosowali wspólny apel do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Karola Nawrockiego o podpisanie ustawy o związku metropolitalnym w województwie pomorskim. Jej przepisy zawierają również nowelizację ustawy o związku metropolitalnym w województwie śląskim, która rozszerza kompetencje GZM i dostosowuje je do wyzwań stojących przed regionem.

Jak skrócić czas załadunku i rozładunku w magazynie? Sprawdź, jak zwiększyć wydajność

W sprawnie funkcjonującym magazynie każda minuta ma znaczenie. Im szybciej przebiega załadunek i rozładunek towarów, tym większa jest przepustowość obiektu, mniejsze ryzyko opóźnień i niższe koszty związane z przestojami pojazdów i pracowników. W dobie rosnących wymagań rynku logistycznego przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują rozwiązań, które pozwolą usprawnić procesy przeładunkowe i zwiększyć efektywność całego łańcucha dostaw.