Rekordowe wypłaty! Ubezpieczyciele wypłacili 5,7 mld zł z OC i AC w I kwartale

W pierwszym kwartale 2026 r. zakłady ubezpieczeń wypłaciły niemal 5,7 mld zł odszkodowań z polis komunikacyjnych OC i AC, o 11,4 proc. więcej niż rok wcześniej - podał Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). Najwięcej szkód zgłaszano po zdarzeniach, do których dochodziło w poniedziałki.

fot: Shutterstock

OC dla samochodów jest obowiązkowe

fot: Shutterstock

W pierwszym kwartale 2026 r. zakłady ubezpieczeń wypłaciły niemal 5,7 mld zł odszkodowań z polis komunikacyjnych OC i AC, o 11,4 proc. więcej niż rok wcześniej - podał Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). Najwięcej szkód zgłaszano po zdarzeniach, do których dochodziło w poniedziałki.

Według UFG na koniec pierwszego kwartału aktywnych było ponad 31,2 mln umów obowiązkowego ubezpieczenia OC komunikacyjnego. W okresie od stycznia do marca poszkodowani zgłosili ponad 263 tys. szkód z tych polis, w tym ponad 11 tys. szkód osobowych.

Łączna wartość odszkodowań wypłaconych z OC komunikacyjnego wyniosła 3,2 mld zł, z czego ponad 406 mln zł stanowiły świadczenia związane ze szkodami osobowymi.

Z danych UFG wynika, że najwięcej zdarzeń skutkujących szkodami zgłaszanymi z OC miało miejsce w poniedziałki. Tego dnia doszło do 17,9 proc. wszystkich zdarzeń zgłoszonych z polis OC. Najrzadziej szkody zgłaszano po zdarzeniach mających miejsce w niedziele, które odpowiadały za 6,6 proc. zgłoszeń. Fundusz zwrócił uwagę, że jest to zmiana względem 2025 roku, kiedy najwięcej szkód z OC przypadało na piątki.

W segmencie dobrowolnych ubezpieczeń autocasco na koniec marca aktywnych było ponad 8,3 mln polis. Relacja liczby polis AC do polis OC wyniosła 26,7 proc., co - według UFG - potwierdza utrzymujący się trend wzrostowy popularności tego rodzaju ochrony.

W pierwszym kwartale zgłoszono blisko 220 tys. szkód z ubezpieczeń AC, a wartość wypłaconych odszkodowań sięgnęła blisko 2,5 mld zł.

Podobnie jak w przypadku OC, najwięcej szkód z AC dotyczyło zdarzeń mających miejsce w poniedziałki. Odpowiadały one za 19,2 proc. wszystkich zgłoszeń. Najrzadziej szkody odnotowywano po zdarzeniach niedzielnych, które stanowiły 8,9 proc. zgłoszeń.

Łącznie z ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC wypłacono w pierwszych trzech miesiącach roku niemal 5,7 mld zł odszkodowań.

OC posiadaczy pojazdów mechanicznych jest ubezpieczeniem obowiązkowym i chroni sprawcę przed koniecznością pokrywania z własnych środków szkód wyrządzonych innym uczestnikom ruchu. AC (auto casco) to ubezpieczenie dobrowolne. Można z niego naprawić szkody we własnym pojeździe.

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny to instytucja dbająca o szczelność systemu obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce oraz chroniąca m.in. osoby poszkodowane w zdarzeniach drogowych.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Chiny podbijają polski rynek aut. Europejskie marki w odwrocie. A ty kupisz auto z Azji?

Chińskie marki samochodowe błyskawicznie zwiększają udział w polskim rynku. W pierwszych pięciu miesiącach 2026 r. odpowiadały za ponad 12 proc. sprzedaży nowych aut osobowych, a w 2027 r. może to być już 20 proc. - informuje piątkowa "Rzeczpospolita".

Uniwersytet Ekonomiczny też zaprasza kandydatów na studia

W tegorocznej rekrutacji na pierwszy rok studiów Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach przygotował 5650 miejsc. W ofercie dla kandydatów są 34 unikalne programy studiów (w ramach 25 kierunków na I stopniu studiów i 27 kierunków na II stopniu studiów), w tym 9 o profilu praktycznym.

Unia Europejska chce chronić producentów stali

Unia Europejska wprowadza niższe limity bezcłowego importu stali. Po przekroczeniu dopuszczalnego wolumenu stawka celna będzie wynosić nie 25 proc., ale 50 proc. To rozwiązania z rozporządzenia zatwierdzonego w maju br. przez Parlament Europejski. Ich celem jest ochrona unijnego przemysłu stali, który zmaga się z wieloma trudnościami w związku z globalną nadwyżką podaży tego surowca. Nowe przepisy mogą wzmocnić również konkurencyjność polskiego sektora.

Konsolidacja w śląskiej zbrojeniówce. Bumar-Łabędy przejmuje Bumar-Mikulczyce

Śląska zbrojeniówka łączy siły. Gliwicki zakład Bumar-Łabędy przejmie Bumar-Mikulczyce z Zabrza. Ogłoszono już plan połączenia, który – jak zaznaczono – wpisuje się w długofalową strategię Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Obie spółki znalazły się także na liście kluczowych firm programu SAFE.