Obecny na spotkaniu wicepremier Waldemar Pawlak zauważył, że zaangażowanie Rady Działalności Pożytku Publicznego w prace Komisji Trójstronnej może zaowocować nowymi możliwościami zwiększania aktywności społecznej Polaków w ramach pracy zawodowej. – Zależy nam na większym zaangażowaniu w sprawy społeczne zarówno pracowników administracji i biznesu oraz na budowaniu aktywnego społeczeństwa poprzez działalność organizacji pozarządowych– powiedział.
Wicepremier zaprosił także przedstawicieli Rady Działalności Pożytku Publicznego do współpracy w ramach zespołów Komisji Trójstronnej. – Jesteśmy bardzo zainteresowani inicjatywami Rady. Mogą być one cenne m.in. podczas wdrażania w Polsce unijnej dyrektywy usługowej – podkreślił.
JSW Koks podlicza trzy dekady certyfikowanych standardów zarządzania
W 2026 roku przypada 30-lecie certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością w JSW Koks oraz 15-lecie certyfikacji Systemu Zarządzania Energią. Wieloletnie utrzymywanie certyfikowanych systemów zarządzania oraz ich regularna recertyfikacja potwierdzają zgodność funkcjonowania spółki z międzynarodowymi normami oraz zachowanie najwyższych standardów zarządzania - podkreśla JSW Koks.